Nakladatelství MINERVA CZ SVĚT PSŮ NAŠE KOČKY

ZADÁNÍ INZERÁTU

Toto je formulář pro zadání soukromého inzerátu, který bude po zaplacení otištěn v časopise NAŠE KOČKY. Po dobu přibližně 1 měsíce od vyjití příslušného čísla časopisu bude tento inzerát zdarma umístěn i na této internetové stránce. ZVEŘEJNĚNÍ POUZE NA INTERNETU NEPROVÁDÍME ANI JAKO PLACENOU SLUŽBU.

Pomocí tohoto formuláře lze zadat pouze inzerát pro inzerenty v České republice. Inzerenti ze Slovenska mohou využít služeb našeho zástupce Magnet Press, Slovakia, P.O.Box 169, 830 00 Bratislava 3, tel.: +421 02 67 20 19 31-33, http://www.press.sk

Informace pro zadávání inzerátu

  1. Inzeráty uveřejňujeme v jedné z následujících rubrik: Prodej, Koupě, Krytí, Různé, Služby. V rubrice Prodej zveřejňujeme inzeráty čistokrevných zvířat s průkazem původu a dosud neuznaných národních plemen.
  2. Inzeráty v rubrice Prodej, Koupě a Krytí musí začínat názvem plemene. V časopise jsou všechny inzeráty řazeny abecedně.
  3. Do délky textu inzerátu se započítávají i mezery mezi slovy. Po čárce, tečce, dvojtečce a středníku nutno vynechat mezeru.
  4. Telefonní čísla uvádíme s předvolbou, pro inzerenty ze Slovenska i volací znak země (00421, resp. +421).
  5. Objednávka musí obsahovat adresu i v případě, že si přejete uveřejnit pouze Vaše telefonní číslo. (Vyžaduje to tiskový zákon).
  6. Zrušení a změna inzerátu je možná pouze do uzávěrky inzerce. Storno poplatek 50 %.
  7. Redakce neodpovídá za správnost údajů a nebere žádnou finanční ani hmotnou odpovědnost za zveřejnění inzerátu a jeho následky. Redakce neručí za chyby vzniklé špatnou čitelností inzerátu.
  8. V případě podstatné tiskové chyby vinou redakce má inzerent právo žádat o bezplatné uveřejnění v následujícím čísle.
  9. Inzeráty došlé po uzávěrce budou automaticky zařazeny do následujícího čísla.

Formulář vyplňujte postupně od shora dolů. Vyplníte-li všechny údaje, spočítá se cena inzerátu. Pokud stisknete tlačítko ODESLAT, budete ihned přesměrováni na stránku, kde Vám sdělíme údaje potřebné pro platbu inzerátu. Tyto údaje budou rovněž zaslány na Vaši e-mailovou adresu.
Používejte, prosím, kódování češtiny, které je na Vašem počítači dobře čitelné.

Inzerent - kontaktní údaje

Tyto údaje nebudou zveřejněny, pokud nejsou součástí TEXTU INZERÁTU. Červeně označené řádky je nutné vyplnit.

Jméno:
Příjmení:
Ulice:
PSČ:
Město:
Stát:
Telefon:
E-mail:
Nutno vyplnit!
IČO:
DIČ:

(Uveďte pouze v případě, že požadujete daňový doklad)

Inzerát

(POZOR! V textu inzerátu uveďte nějaký kontakt na Vás - například telefon nebo adresu, případně Vaši e-mailovou adresu.)
Text inzerátu:
Počet znaků:
do prvních 50-ti znaků 100 Kč, za každých dalších započatých 25 znaků 25 Kč
Rubrika:
Fotografie:  200 Kč,
samostatná
fotografie
(bez textu
inzerátu)
300 Kč
Fotografii zašlete jako přílohu k tomuto formuláři
(max. velikost souboru 1 MB) - ve formátu .jpg, .eps, .pdf, .tif.
Fotografie do časopisu bude upravena na šířku sloupce, t. j. 4,5 cm. Výška takovéto fotografie může být MAXIMÁLNĚ 5 cm. Vyšší fotografie budou zmenšeny na tuto výšku.
Zvýraznění inzerátu:
Otisknout: v nejbližším čísle od čísla
Opakování: 1x 2x 3x 4x 5x 6x 12x
slevy: od 3 opakování 10%, od 6 opakování 15%, od 12 opakování 20%
Internet: Nepřeji si zveřejnění mého inzerátu na Internetu:
Cena celkem:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely soukromé inzerce (jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo, případně IČO). Plné znění zásad ochrany osobních údajů naleznete zde.
Po stisknutí tlačítka ODESLAT budete přesměrováni na stránku s údaji nutnými pro platbu inzerátu (číslo inzerátu, částka, způsob platby).
Tuto stránku si vytiskněte a uschovejte. Tyto údaje Vám budou zároveň odeslány na e-mail, který jste uvedli v oddílu "Inzerent - kontaktní údaje".
Zveřejněny budou pouze inzeráty zaplacené do uzávěrky inzerce.